lt
Kultūrinių ir edukacinių susitikimų ciklas „M. K. Čiurlionis – neatrasta Lietuvos siela ir kultūra“
Home: 2022-07-14 17:30:00 17:30
The end: 2022-07-14 21:00:00 21:00

Ne pelno siekiantis, edukacinis, kultūrinis ir socialinis projektas „TULA“ kviečia liepos 14 d., ketvirtadienį, 17:30 val. į pirmąjį, kultūrinių ir edukacinių susitikimų ciklo „M. K. Čiurlionis – neatrasta Lietuvos siela ir kultūra“, vakarą M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje. 

Unikalių susitikimų metu – liepos 14 d., rugpjūčio 4 d., rugpjūčio 25 d. ir rugsėjo 22 d. – bus galima pasinerti į Lietuvos genijaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio tekstus, muziką ir tapybą. Kiekvienas susitikimas – tai naujas pasaulis, nauja dvasinė gelmė ir naujas pasaulio kūrimo supratimas. 

Kartu su M. K. Čiurlionio proanūkiu, pianistu Roku Zubovu ir ukrainiečių vokaliste Maryna Pylypenko per muziką ir balsą, apmąstymus ir neformalų bendravimą, bandysime įprasminti savo dabarties išgyvenimus ir emocijas.

Kviečiame ukrainiečius ir lietuvius, atvirus „pamatyti“ mūsų šalių kultūrą laike. 

Išsamiau apie susitikimų ciklą „M. K. Čiurlionis – neatrasta Lietuvos siela ir kultūra“ vaizdo įraše pasakoja Svitlana Zalužna, projekto TULA, skirto lietuvių ir ukrainiečių šeimų savitarpio integracijai ir kultūrinei edukacijai, autorė ir kuratorė. Kviečiame pasiklausyti – ČIA

Susitikime Jūsų laukia kultūrinė programa, naujos pažintys, neformalus bendravimas ir vaišės.
Susitikimo metu dalyvaus fotografas ir operatorius. 

Dalyvavimas renginyje nemokamas.
Būtina išankstinė registracija – ČIA.

|| UA ||
Цикл культурно – просвітницьких зустрічей: М.К. Черліоніс – непізнанна литовська душа та культура. 

Запрошуємо вас на першу зустріч з культурною спадщиною великого світового митця М.К. Чорліоніса.
В будинку – музеї Черліоніса у Вільнюсі відбудеться унікальний цикл з 3-х зустрічей з зануренням у тексти , музику та картини майстра. Кожна зустріч – новий світ, нова духовна глибина і нове розуміння мироутворення.Разом з правнуком Миколауса Черліоніса – Рокасом Зубовасом, видатним литовським музикантом, та українською вокалісткою Мариною Пилипенко ми спробуємо осмислити наші сьогоденні переживання та емоції через музику та голос, рефлексію та неформальне спілкування. Ми чекаємо українців та литовців, які відкриті щоб «побачити» культуру наших країн за межами часу.
На зустрічі вас чекає: культурна програма,нові знайомства, неформальне спілкування та фуршет.Участь у події безкоштовна лише за умови попередньої реєстрації: тут

Протягом зустрічі буде працювати фотограф та відеограф. Більше про проєкт: тут


Partners
More
Contacts
You can also contact us by filling out this form