lt
Parodos „Vilkas ir Žvirblis: kaip namai muziejumi tapo“ atidarymas
Home: 2023-06-16 16:00:00 16:00
The end: 2023-06-16 18:00:00 18:00

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinys M. K. Čiurlionio namai-muziejus (M. K. Čiurlionio g. 35, Druskininkai) birželio 16 d., penktadienį, 16 val.  kviečia į M. K. Čiurlionio namų-muziejaus 60-mečiui skirtos parodos „Vilkas ir Žvirblis: kaip namai muziejumi tapo“ atidarymą. 

Minint M. K. Čiurlionio namų-muziejaus jubiliejų, kviečiame artimiau pažinti jo įkūrėjas Valeriją ir Jadvygą Čiurlionytes, atidžiau pažvelgti į jų indėlį saugojant ir puoselėjant M. K. Čiurlionio palikimą. 

Parodoje eksponuojamos nuotraukos iš Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. K. Čiurlionio namų-muziejaus archyvo ir Vilniaus universiteto bibliotekos rankraščių skyriaus archyvo. Straipsniai ir juos papildanti medžiaga surinkta iš Lietuvos bibliotekų. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės piešinių originalai saugomi Vilniaus universiteto bibliotekos rankraščių skyriaus archyve.  

Daugiau apie būsimą parodą: https://ciurlioniokelias.lt/naujienos/m-k-ciurlionio-muziejaus-namu-60-meciui-skirta-paroda-vilkas-ir-zvirblis-kaip-namai-muziejumi-tapo/


Partners
More
Contacts
You can also contact us by filling out this form