lt
Čiurlionio kelio „Čiurlionio Lietuva“ programa M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje

Gegužės 17 d. 11 val. Dalios Bieliūnaitės parodos „Kauno menininkų nuotykiai“ atidarymas.
Ši komiksų ir iliustracijų paroda pristato Kauno menininkus, tarp jų – tapytoją ir kompozitorių M. K. Čiurlionį, kuris šiame mieste rengė savo parodą, ir garsų gamtininką Tadą Ivanauską. Daugelis šių žmonių savo kūryboje naudojo gamtoje atpažįstamus ženklus ir jaučiamą ritmą. Kai kuriuose menininkų darbuose ritmas toks stiprus, kad garsas visiškai susijungia su vaizdu į vientisą menų sintezę.
Daugiau: https://ciurlioniokelias.lt/ivykis/dalios-bieliunaites-parodos-kauno-menininku-nuotykiai-atidarymas/

Gegužės 18 d. 18 val. Vakaras-diskusija „Genialumas – prakeiksmas ar Dievo malonė…“ ir Sigito Gedos knygos „Jotvingių mišios“ pristatymas. 
Renginio metu bus kalbama apie dviejų skirtingų kartų Lietuvos kūrėjų M. K. Čiurlionio ir Sigito Gedos sąsajas ir likimus. Diskusijoje dalyvaus filosofas, kultūros teoretikas prof. Gintautas Mažeikis; poetas, eseistas, vertėjas Kornelijus Platelis; S. Gedos eiles skaitys aktorė, režisierė Virginija Kochanskytė; fotomenininkas Algimantas Černiauskas; muziejininkė Sigita Rundytė; leidyklos „Andrena“ vadovė Nijolė Petrošienė. Bus pristatoma S. Gedos knyga „Jotvingių mišios“, kurioje spausdinami 1985-1996 m. poeto kurti eilėraščiai. 
Daugiau informacijos: https://ciurlioniokelias.lt/ivykis/vakaras-diskusija-genialumas-prakeiksmas-ar-dievo-malone-ir-sigito-gedos-knygos-jotvingiu-misios-pristatymas/

Gegužės 25 d. 11-17 val. pleneras M. K. Čiurlionio namų-muziejaus sode.
Plenerai – viena mėgstamiausių M. K. Čiurlionio veiklų. Su molbertu ir pastelėmis po apylinkes klajojęs menininkas įamžino ne vieną romantišką etiudą. M. K. Čiurlionio namų-muziejaus sodas kone labiausiai persmelktas jo kūrybinės dvasios. Kviečiame atvykti ir su pastele ant molbertų įamžinti žydintį Čiurlionių sodą.
Daugiau: https://ciurlioniokelias.lt/ivykis/pleneras-m-k-ciurlionio-namu-muziejaus-sode/

Gegužės 30 d. 16 val. M. K. Čiurlionio namų-muziejaus virtualaus turo pristatymas.
Kviečiame registruotis naujo M. K. Čiurlionio namų-muziejaus virtualaus turo peržiūrai, kurio metu daugiau sužinosite ne tik apie muziejaus ekspozicijas, bet ir pajusite čiurlionišką dvasią, lyg Kastukas būtų tik kątik išėjęs. 
Būtina išankstinė registracija tel. nr. +370 31351131 arba el. p. ciurlioniomemorialinis@gmail.com. Vietų skaičius ribotas. 
Daugiau: https://ciurlioniokelias.lt/ivykis/m-k-ciurlionio-namu-muziejaus-virtualaus-turo-pristatymas/

Birželio 1 d. 14 val. Ekskursija skirta Tėvo dienai apie vargonininką Konstantiną Čiurlionį ir jo šeimą. 
Kviečiame susipažinti su neeiline asmenybe – menininko M. K. Čiurlionio tėvu – Konstantinu. Ekskursijos metu apžiūrėsite K. Čiurlioniui priklausiusius namus, daugiau sužinosite apie jo šeimą ir, žinoma, garsiausiąjį jo sūnų M. K. Čiurlionį. 
Daugiau: https://ciurlioniokelias.lt/ivykis/ekskursija-skirta-tevo-dienai-apie-vargonininka-konstantina-ciurlioni-ir-jo-seima/

Visuose renginiuose kviečiame dalyvauti nemokamai!


Partners
More
Contacts
You can also contact us by filling out this form