lt
Koncertas „Vidurvasario muzika M. K. Čiurlionio namuose“

Koncertas „Vidurvasario muzika M. K. Čiurlionio namuose“

Bach. Beethoven. Čiurlionis. Muzika fleitai ir violončelei

Š. m. liepos 23 d.  (ketvirtadienį) 18 val. M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) vyks koncertas „Vidurvasario muzika M. K. Čiurlionio namuose“. Šio koncerto metu fleitininkė Miglė Astrauskaitė ir violončelininkas Jordan Costard (Prancūzija) pakvies keliauti vokiečių muzikos genijų J. S. Bacho ir L. Van Bethoveno kūrybos vingiais bei siūlys naujai atrasti M. K. Čiurlionio kompozicijas.

Paryžiuje studijas baigiantys ir gyvenantys muzikantai pristatys įvairialypę programą, kurioje  taip pat girdėsite ypač retai koncertuose skambančius M. K. Čiurlionio kontrapunktus, atliekamus fleita ir violončele. Šie polifoniniai kūriniai parodo kaip giliai ir organiškai M. K. Čiurlionis suvokė J. S. Bacho muziką ir kokią gilią pagarbą jautė šiam baroko genijui.  

Fleita grosianti Miglė Astrauskaitė muzikinį kelią pradėjo M. K. Čiurlionio menų mokykloje, o būdama 16-os metų išvyko siekti savo svajonės į Paryžių. Atlikėja aktyviai koncertuoja tiek solo, tiek kamerinių ansamblių sudėtyje, yra 18-os konkursų laureatė, 2012 metais gavo Lietuvos respublikos prezidentės D. Grybauskaitės padėką už muzikinius pasiekimus.

Violančele griešiantis Jordan Costord pirmąkart prie instrumento prisilietė būdamas aštuonerių, o 15-os nusprendė pasukti profesionalia linkme ir įstojo į Paryžiaus konservatoriją. Atlikėjas aktyviai koncertuoja ne tik Europoje, bet ir Šiaurės Afrikoje bei Kinijoje.

Koncertas nemokamas.

Daugiau informacijos: www.mkcnamai.lt


Partners
More
Contacts
You can also contact us by filling out this form