en
„Begaliniai horizontai“ | Rokas Zubovas & Phil Von | Varėna
Pradžia: 2024-04-18 17:30:00 17:30
Pabaiga: 2024-04-18 18:30:00 18:30

Impetus musicus kviečia į muzikinio projekto „Begaliniai horizontai“ koncertą balandžio 18 d., ketvirtadienį, 17:30 val. Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos koncertų salėje (Vytauto g. 29, Varėna).

Atlikėjai:
Rokas Zubovas, fortepijonas
Phil Von, elektronika
Justine Ribiere, elektrinė viola da gamba
Akvilė Anglickaitė, video

Bilietus platina: Bilietai.lt
Facebook

Pianistas Rokas Zubovas ir prancūzų elektroninės muzikos kūrėjas Phil Von, vedami meilės ir pagarbos didžiojo Lietuvos genijaus M. K. Čiurlionio kūrybai ir asmenybei, drauge muzikuoja nuo 2018 metų. Jų naujausias darbas „Begaliniai horizontai“ (pranc. „Horizons Infinis“), sukurtas drauge su elektronine viola da gamba griežiančia Justine Ribiere iš Prancūzijos ir video instaliacijas sukūrusia lietuvių menininke Akvile Anglickaite, yra įtrauktas į Lietuvos sezono Prancūzijoje 2024 programą.

Šios muzikinės programos pagrindas – Čiurlionio kūrybinis palikimas, jo idėjų ir simbolių pasaulis, naujoviškai interpretuojamas ir įprasminamas keturių labai skirtingų menininkų.

Atliepiant Čiurlioniui tokį svarbų nuolatinio atsinaujinimo ir modernių ieškojimų bei menų bendrystės poreikį, unikalus kūrėjų kvartetas scenoje pasitelkdamas gyvas garso ir vaizdo improvizacijas, klausytojus ves simbolinių meditatyvių garso peizažų takais, kiekvieną kartą atsiskleidžiančiais vis kitokiais kūrybiniais sceniniais atradimais. 

Plačiau apie projektą: Naujas Phil Von ir Roko Zubovo muzikinis projektas „Begaliniai horizontai“

Projektą dalinai finansuoja:
Lietuvos kultūros institutas

Partneriai Lietuvoje:
Impetus musicus
M. K. Čiurlionio namai Vilniuje

Partneris Prancūzijoje:
Laboratoire Chromatique Productions


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą