en
“Jaunieji vasaros balsai” – Linos Juknevičiūtės ir Rugilės Juknevičiūtės koncertas
Pradžia: 2021-08-11 18:00:00 18:00
Pabaiga: 2021-08-11

M. K. Čiurlionio namai Vilniuje savo jaukią koncertų salę rugpjūčio mėnesį suteikia jaunosioms muzikos žvaigždėms. Tris suplanuotus koncertus „Jaunieji vasaros balsai“ jungia naujų atradimų ir lietuviškų akcentų dvasia. Koncertuose skambės pasaulinės premjeros, naujos kūrinių adaptacijos ir šviežios žinomų opusų interpretacijos. Atlikėjai – pasaulyje Lietuvos vardą garsinantys jaunieji talentai, tarptautinių konkursų laureatai, pasibaigus karantino ribojimams galintys su muzikos mylėtojais dalintis savo talentais.

Rugpjūčio 11 d. 18 val. pirmajame ciklo vakare koncertuos sesės Lina ir Rugilė Juknevičiūtės. Jų programą sudaro kūriniai smuikui ir/ar violončelei. Šį kartą jos paruošė ypatingą lietuvių kompozitorių programą, kurios pagrindinis akcentas – specialiai šiam koncertui, seserų duetui, sukurto kompozitorės Nijolės Sinkevičiūtės kūrinio „RugiLin Septynios lietuviškos“ pasaulinė premjera. 
Stygininkės yra sulaukusios įvertinimo ir pripažinimo kaip solo ir kamerinės muzikos atlikėjos, o ypatingai vertinamas unikalus jų duetas, pasižymintis nepaprastu jautrumu, charakteringumu ir įtaigia išvien vystoma muzikine kalba. Seserys jau susikrovė tokį prestižinių laimėjimų, garbingų apdovanojimų bei išskirtinių pasirodymų bagažą, jog joms nebereikia kabinti nei jaunų, nei perspektyvių etiketės.

Įėjimas į koncertus nemokamas.

Daugiau informacijos www.mkcnamai.lt


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą