en
Meninė-edukacinė programa „OI GIRIA, GIRIA“ | M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje
Pradžia: 2022-10-06 15:00:00 15:00
Pabaiga: 2022-10-07 17:30:00 17:30

Renginio datos:
10.06 15:00
10.06 17:00
10.07 16:00
Būtina išankstinė registracija. Registracijos forma – ČIA.
Svarbu: programa skirta Vilniaus mieste esančių vaikų dienos centrų lankytojams ir ukrainiečių šeimoms.

Programa pakvies pasiklausyti ir kartu visiems pasimokyti M. K. Čiurlionio kūrybos pamatus tvėrusių lietuvių liaudies dainų ir žaidimų, skirtų vaikams ir šeimoms. Jų pamokys etnokultūrologė Marytė Liugienė. Antroje renginio dalyje vyks edukacinės dirbtuvės „Girios stebuklai“, kuriose vaikai iš gamtos dovanotų natūralių medžiagų kurs paukščius, žvėrelius, mitines būtybes, dėlios augalų koliažus, taip artimiau juos pažindami.


Jau antrus metus M. K. Čiurlionio namai Vilniuje, bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe, vaikų dienos centrais ir nevyriausybine organizacija „Gelbėkit vaikus“, Vilniaus miesto 700-ųjų metinių paminėjimui artėjant rengia meninį-edukacinį projektą „Susitikimai su Čiurlioniu“. Tęstinis projektas kvies Vilniaus mieste esančius vaikų dienos centrų lankytojus ir ukrainiečių šeimas dalyvauti meninėse-edukacinėse veiklose autentiškoje M. K. Čiurlionio namų aplinkoje.

Projekto tikslas – suteikti galimybę socialinės atskirties zonoje gyvenantiems, nuo karo bėgusiems ir didesnio visuomenės dėmesio reikalaujantiems vaikams ir jaunimui išsamiau susipažinti su dailininku, kompozitoriumi M. K. Čiurlioniu, pristatant menininko daugiasluoksnę kūrybą ir asmenybę kaip sektiną autoritetą. Apsilankymas Vilniaus senamiestyje esančiuose M. K. Čiurlionio namuose renginių dalyviams bus žingsnis Vilniaus istorinių vietų pažinimo link, skatinantis tolimesnį norą pažinti miestą ir tapti kultūros lauko pažinimo dalyviais.

M. K. Čiurlionio namams įgyvendinant projektą talkins etnokultūrologė Marytė Liugienė, VšĮ „Stalo teatras“ bei M. K. Čiurlionio namų Vilniuje atstovai. Numatomi devyni projekto „Susitikimai su Čiurlioniu“ renginiai.

Visa projekto programa: www.mkcnamai.lt


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą