en
Nacionalinio M. K. Čiurlionio kelio kultūrinės topografijos savaitės „Čiurlionio Lietuva“ renginys Plungėje
Pradžia: 2020-09-23 17:00
Pabaiga: 2020-09-23
M. Oginskio rūmų didžioji salė, Parko g. 1, Plungė.
Žemaičių dailės muziejus

PLUNGĖJE RUGSĖJO 23 D.

17:00 – 18:00 Koncertas-improvizacija „Čiurlionio Zodiakas“. Žemaičių dailės muziejus, M. Oginskio rūmų didžioji salė, Parko g. 1, Plungė.

Programoje „Čiurlionio Zodiakas“ dalyvauja:

Dmitrij Golovanov, fortepijonas, Jan Maksimovič, saksofonas,  Rokas Zubovas, fortepijonas.  

 

Styginių kvartetas: Rasa Vosyliūtė, smuikas, Agnė Švagždytė, smuikas, Arūnas Staškus, altas, Onutė Švabauskaitė, violončelė;

 

Programoje M. K. Čiurlionio kūriniai, kuriuos aranžavo Edgars Cīrulis, Jāņis Rubiks (Latvija) ir Rokas Zubovas. 

  • Bendras latvių ir lietuvių muzikų projektas „Čiurlionio Zodiakas“ subūrė draugėn džiazo ir akademinės muzikos atlikėjus, kurie drauge kūrybingai pažvelgė į Čiurlionio muziką jo tapytų paveikslų „Saulė eina Zodiako taku“ ciklą. Dvylikai ciklo paveikslų muzikai savo nuožiūra atrinko dvylika Čiurlionio fortepijoninių kūrinių, taip sukurdami metų laikų ir juos lydinčių simbolinių paveikslų ciklą atspindinčią muzikinę programą. Klausytojų laukia nepakartojamas pergyvenimas, kadangi projektas apjungė ir džiazo, ir akademinės muzikos atstovus: kiekvienas Čiurlionio kūrinys šioje programoje interpretuojamas nenuspėjamai ir naujai, o programos metu demonstruojami Čiurlionio paveikslai leidžia kiekvienam klausytojui dar pasinerti ir į savo asmeninio santykio su vienu ar kitu Zodiako ženklu paieška.


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą