en
Rudens sezonas M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namų vasaros sezoną romantiniu polėkiu palydės ir koncertų ciklą „Skambantis Čiurlionio Vilnius“ užbaigs bei su rudeniu sveikins Sonatos ir Roko Zubovų fortepijoninio dueto koncertinė programa „Skambančios spalvų jūros. Debussy ir Čiurlionis“.

M. K. Čiurlionio namai ir Prancūzų Institutas Lietuvoje rugpjūčio 30 d. 19 val. nuoširdžiai kviečia į koncertą „Skambančios spalvų jūros. Debussy ir Čiurlionis“ Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose, skirtą didžiojo Prancūzijos genijaus Claude‘o Debussy (1862–1918) 160-osioms gimimo metinėms paminėti. Vakaro koncerto programoje pirmą kartą skambės du simfoninės muzikos šedevrai, suvienyti tos pačios temos ir sukūrimo datos: Claude‘o Debussy „La mer“ ir Mikalojaus Konstantino Čiurlionio „Jūra“.

Plačiau ➤ Skambančios spalvų Jūros. Debussy ir Čiurlionis | Sonata ir Rokas Zubovai
Bilietus platina ➤ Bilietai.lt

ČIURLIONIO GIMTADIENIUI – pradedame ruoštis jau dabar!

M. K. Čiurlionio namai drauge su Všį Tytuvėnų festivaliu ir Nacionaline Filharmonija kviečia švęsti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio gimtadienį kartu su žvaigždėmis filharmonijoje!

Šiemet 147-ojo Čiurlionio gimtadienio proga lietuvių genijaus muziką rugsėjo 21 d. 19 val. Nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje interpretuos publikai jau pažįstamas, pasaulinį pripažinimą pelnęs pianistas ALEKSEJUS VOLODINAS (Ispanija).

Plačiau ➤ „Čiurlionio gimtadieniui“ | ALEXEI VOLODIN
Bilietai jau prekyboje ➤ Kakava.lt

VILNIAUS GALERIJŲ SAVAITGALIS – sugrįžta į M. K. Čiurlionio namus

Praėjusiais metais sėkmingai debiutavę Vilniaus galerijų savaitgalyje su specialiu projektu-paroda „Kita oda“, šiemet vėl busime jo dalimi. Savaitgalis vyks rugsėjo 08 – 11 dienomis. Šių metų savaitgalio tema – „Girdėti, Matyti, Suprasti, Pasakoti“.

Daugiau informacijos – jau netrukus. Sekite naujienas: www.vilniausgalerijusavaitgalis.lt

NAUJA PARODA „Sofijos ir Konstantino meilė“

Paroda „Sofijos ir Konstantino meilė“ – tai Mikalojaus Konstantino Čiurlionio ir Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės niekada iki šiol viešai neeksponuotų vestuvinių žiedų paroda, lydima Sofijos ir Konstantino meilės istorijos fragmentų, bendrų nuotraukų ir nuostabių, vienas kitam per dvejus su puse metų parašytų laiškų.

Šia paroda siekiama priminti apie vieną gražiausių Lietuvos meilės istorijų, nenusakomą dviejų sielų draugystę, kuri netikėtai nutrūko, tačiau niekada nesibaigė.

Parodos atidarymas – rugsėjo 15 d. 18 val. Daugiau informacijos – jau netrukus.

EDUKACINIS PROJEKTAS „Susitikimas su Čiurlioniu“

Jau antrą kartą vyksiantis projektas „Susitikimai su Čiurlioniu“ kvies Vilniaus mieste esančius vaikų dienos centrus dalyvauti meninėse edukacinėse veiklose M. K. Čiurlionio namuose! Numatomi devyni projekto renginiai.

Projektą sudarys trijų renginių ciklas, susipažindinantis su Čiurlionio kūryboje vyravusiomis meninėmis raiškomis: muzika, daile, literatūra ir teatru. Edukacinės patirtys kvies renginių dalyvius pajusti kūrybinį impulsą ir patiems vaikams edukacinėse veiklose tapti kūrėjais.

Projektas „Susitikimai su Čiurlioniu“ yra vienas iš Vilniaus 700-ojo jubiliejaus iniciatyvų.
Projekto koordinatorė Milda Pleitaitė. 
Susitikimai skirti Vilniaus miesto vaikų dienos centrams.
Visi renginiai nemokami. Daugiau informacijos – jau netrukus.

KINO VAKARAI su Audriumi Stoniu

Nuo rugsėjo vidurio M. K. Čiurlionio namuose tęsime susitikimų ciklą, kviečianti kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, režisieriumi Audriumi STONIU.

„Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu“ vyks ketvirtadieniais 19 val. du kartus per mėnesį. Renginiai nemokami, be išankstinės registracijos. Daugiau informacijos – jau netrukus.

LEGENDOS: Lietuvių muzika violončelei ir fortepijonui (Vinilinių plokštelių rinkinys – 2 vnt. / kompaktinė plokštelė).

Kompozitoriui užvis svarbiausia kalbėti savu, autentišku balsu. Tokiu šioje vinilinėje plokštelėje prabyla penkios asmenybės, savo muzika liudijusios ištisą profesionaliosios Lietuvos muzikos epochą. 

Tai penkios mūsų muzikinės kultūros legendos: Anatolijus Šenderovas, Vidmantas Bartulis, Faustas Latėnas, Vytautas Barkauskas ir, žinoma, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Jų kūrinius violončelei ir fortepijonui įrašė violončelininkas Glebas Pyšniakas ir pianistas Rokas Zubovas. 

Džiaugiamės šiuo įspūdingu atlikėjų darbu ir kviečiame į M. K. Čiurlionio namus, kur galėsite šią plokštelę ir CD apžiūrėti gyvai bei įsigyti.

DARBO LAIKAS
Nuo rugsėjo 3 d. M. K. Čiurlionio namai vėl pradeda dirbti šeštadieniais!

Lankytojų lauksime:
Antradieniais – penktadieniais 11.00-18.00 val.
Šeštadieniais 13.00- 17.00 val.

Lankymasis M. K. Čiurlionio namuose – nemokamas.

#ČNaujienlaiškis apie Čiurlionio namų veiklą: idėjos, projektai, iniciatyvos ir kt. Prenumeruok ir visos svarbiausios #ČNaujienos bus pas tave! Prenumeratos formos nuoroda: ČNaujienlaiškis


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą