lt
„Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“ Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune
Home: 2022-09-15 17:00:00 17:00
The end: 2022-09-15 19:00:00 19:00

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus (Kaunas) kviečia į terapinį užsiėmimą suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“ su Sigita Kupčiūniene rugsėjo 15 d. 17 val.

Pagrindinė informacija:
Dalyvių skaičius: iki 10
Trukmė: 120 min.
Kaina: asmeniui 15 €
Reikalinga išankstinė registracija tel. +370 602 805 37 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.) arba el. paštu dailesterapia@gmail.com
Dailės priemonės dalyviams bus suteikiamos. Visi sukurti asmeniniai piešiniai lieka dalyviui.

Susitikimų kalendorius ➤ ČIA

Terapiniai užsiėmimai pakvies į susitikimą ne tik su nuostabiaisiais M. K. Čiurlionio paveikslais, bet ir su pačiais savimi. Meditatyviai stebėdami meno kūrinius, leisitės gilyn į savęs supratimą, priėmimą, analizuosite kylančias interpretacijas. Remdamiesi metaforomis, vaizdiniais, spalvomis bei formomis, piešite, kursite savo paveikslus, o pažinimo keliu jus lydės dailės terapeutė Sigita.

Dailės terapija – tai puikus užsiėmimas norintiems suvaldyti stresą, ieškantiems naujų savęs pažinimo kelių, besidomintiems menu, psichologija ar tiesiog trokštantiems naujai pažvelgti į M. K. Čiurlionio kūrybą. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis.

Sigita Kupčiūnienė yra dailės terapeutė, lektorė, dailės terapijos metodų kūrėja, praktikė, viena iš dailės terapijos profesijos pradininkių Lietuvoje. Sigitos credo: Mokausi, tam kad pasidalyčiau su jumis. Nuo 2006 m. ji yra Lietuvos dailės terapijos asociacijos (LDTA) narė. „Man be galo patinka dirbti su žmonėmis. Kiekvienas asmuo yra nuostabus ir nepaprastai įdomus savo autentiškumu, unikalia būtimi“, – sako Sigita.

Facebook


Partners
More
Contacts
You can also contact us by filling out this form