en
„Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“ Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus (Kaunas) kviečia į terapinius užsiėmimus suaugusiesiems „Dailės terapija: kitu žvilgsniu į save ir meną“ su Sigita Kupčiūniene.

Susitikimų kalendorius:
Rugsėjo 03, 10, 17 d. 11.00 val.
Rugsėjo 15, 29 d. 17.00 val.
Spalio 01, 08, 15 d. 11.00 val.
Spalio 06, 13, 27 d. 17.00 val.

Dalyvių skaičius: iki 10
Trukmė: 120 min.
Kaina: asmeniui 15 €

Terapiniai užsiėmimai pakvies į susitikimą ne tik su nuostabiaisiais M. K. Čiurlionio paveikslais, bet ir su pačiais savimi. Meditatyviai stebėdami meno kūrinius, leisitės gilyn į savęs supratimą, priėmimą, analizuosite kylančias interpretacijas. Remdamiesi metaforomis, vaizdiniais, spalvomis bei formomis, piešite, kursite savo paveikslus, o pažinimo keliu jus lydės dailės terapeutė Sigita.

Dailės terapija – tai puikus užsiėmimas norintiems suvaldyti stresą, ieškantiems naujų savęs pažinimo kelių, besidomintiems menu, psichologija ar tiesiog trokštantiems naujai pažvelgti į M. K. Čiurlionio kūrybą. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis.

Sigita Kupčiūnienė yra dailės terapeutė, lektorė, dailės terapijos metodų kūrėja, praktikė, viena iš dailės terapijos profesijos pradininkių Lietuvoje. Sigitos credo: Mokausi, tam kad pasidalyčiau su jumis. Nuo 2006 m. ji yra Lietuvos dailės terapijos asociacijos (LDTA) narė. „Man be galo patinka dirbti su žmonėmis. Kiekvienas asmuo yra nuostabus ir nepaprastai įdomus savo autentiškumu, unikalia būtimi“, – sako Sigita.

Dailės priemonės dalyviams bus suteikiamos. Visi sukurti asmeniniai piešiniai lieka dalyviui.

Vietų skaičius grupėje ribotas, todėl reikalinga išankstinė registracija tel. +370 602 805 37 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.) arba el. paštu dailesterapia@gmail.com

Facebook


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą