en
ČIURLIONIO LIETUVA PRIEŠVAKARIS. Atidarymo pokalbis su prof. V. Landsbergiu ir pianistu Roku Zubovu
Pradžia: 2021-05-23 18:00:00 18:00
Pabaiga: 2021-05-23

„Trečiasis Čiurlionis“ gyvena ir nusipelno gyventi“ (V. Landsbergis) – tai šios kultūrinės topografijos savaitės „Čiurlionio Lietuva“ šerdis ir atskaitos taškas, nurodantis šių metų temą – Čiurlionio literatūrinį palikimą, kuris, nors ir mažiau žinomas plačiajai visuomenei, esmingai papildo dailininko ir kompozitoriaus asmeninį portretą, atskleidžia jo charakterio bruožus ir yra vertingas indėlis į Lietuvos kultūros ir dvasinę istoriją.Naujų literatūrinių atradimų savaitės kelionė ir pažintis su mūsų genijaus trečiąja kūrybos puse prasidės specialiu įžanginiu priešvakariu – įvadiniu topografijos savaitės atidarymo-pristatymo pokalbiu, kuriame kalbėsis du čiurlionistikos ekspertai – profesorius Vytautas LANDSBERGIS ir Čiurlionio provaikaitis, pianistas Rokas ZUBOVAS.

 Pokalbį, gegužės 23 d. 18 val. kviečiame stebėti, klausytis M. K. Čiurlionio kelias ir projekto partnerių Facebook paskyrose.

Organizatoriai:
Lietuvos muziejų asociacija
M. K. Čiurlionio namai Vilniuje

Šis renginys – tai nacionalinio kultūros kelio „M. K. Čiurlionio kelias“ specialiojo projekto – kultūrinės topografijos savaitės „Čiurlionio Lietuva“ atidarymo renginys. Lietuvos muziejų asociacijos veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą