en
Čiurlionio namų choro pirmojo gimtadienio koncertas
Pradžia: 2020-02-04 19:00
Pabaiga: 2020-02-04
Savičiaus g. 11, Vilnius
M. K. Čiurlionio namai

Smagu pranešti, kad š. m. vasario 4 d. (antradienį) 19 val. M. K. Čiurlionio namų choras švenčia savo pirmąjį gimtadienį!

 

„Esame vienas jauniausių chorų Lietuvoje, tačiau per metus jau spėjome ir koncertuoti, ir keliauti po įvairius Lietuvos kampelius bei džiuginti klausytojus chorine muzika, o choro planuose dar gausybė kelionių, koncertų ir net konkursų!

 

Tad kviečiame visus ištikimus Čiurlionio namų choro renginių klausytojus ir tuos, kurie dar nėra jo girdėję į pirmąjį choro gimtadienį-koncertą ir išgirsti jaukioje, kamerinėje (beje atnaujintoje!) salėje skambantį chorą! Girdėsite neeilinę, specialiai gimtadieniui paruoštą choro programą, kurioje skambės įvairių stilių muzika pradedant nuo Renesanso ir baigiant šiuolaikine“.

 

Su linkėjimais choro vadovas, dirigentas Mantvydas Drūlia.

 

2018 metais gruodžio 6 d. Čiurlionio namų choras atsirado iš noro, kad M. K. Čiurlionio chorinė muzika Lietuvos ir užsienio kultūriniame gyvenime skambėtų dažniau ir būtų prieinama kiekvienam to norinčiam. Choro narius vienija idėja puoselėti M. K. Čiurlionio chorinį meną bei sudominti juo ir kitus. Čiurlionio choras repetuoja Čiurlionio namuose, kur kažkada gyveno pats didysis menininkas.

 

Įėjimas laisvas


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą