en
Ekskursija po Čiurlionių namus ir parodą ,,Čiurlioniai:gyvenimas muzikoje“
Pradžia: 2024-01-28 13:00:00 13:00
Pabaiga: 2024-01-28 14:30:00 14:30

M. K. Čiurlionio namai-muziejus (M. K. Čiurlionio g. 35, Druskininkai) kviečia į specialią ekskursiją po Čiurlionių namus ir parodą ,,Čiurlioniai:gyvenimas muzikoje“ su kuratore Aušra Česnulevičiene.

Kodėl XIX a.pab. – XX a. pr. muzikavimo namuose tradicija buvo tokia populiari ne tik Europoje, bet ir Druskininkuose taip pat, kiek ir kokių firmų muzikos instrumentų buvo parapijos vargonininko Konstantino Čiurlionio namuose ir kokiais keliais jie pateko į šeimos namus, kokias istorijas jie išsaugojo iš Čiurlionių laikų- tai vieni iš klausimų, į kuriuos bus mėginama atsakyti pažintinės ekskursijos ir paskaitos metu.

Kuratorė Aušra išsamiai papasakos tiek apie parodos gimimą, tiek apie unikalius eksponatus, kuriuos pamatyti gyvai yra paskutinė ir išskirtinė galimybė.
Pabaigoje visų dalyvių laukia malonus kuratorės siurprizas.

Apie kuratorę:
Aušra Česnulevičienė yra menotyrininkė, meno kuratorė, M.K.Čiurlionio draugijos Tarybos narė, daugelio kultūrinių iniciatyvų sumanytoja ir įgyvendintoja.

2023 m. Vytauto Didžiojo universitete Menų fakultete sėkmingai apgynė magistro darbą : ,,Meninės sklaidos projektas ,,Čiurlioniai: gyvenimas muzikoje“, kuris Lietuvos Jaunųjų mokslininkų sąjungos konkurse buvo pripažintas geriausiu magistro darbu menų srityje.

Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/1561764467909134/


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą