en
Etninės muzikos dirbtuvės „Dainos Vilniaus miestui“ | Visai šeimai | Vilnius 700
Pradžia: 2023-10-28 12:00:00 12:00
Pabaiga: 2023-10-28 13:15:00 13:15

Dėl itin didelio Vilniečių susidomėjimo meniniu–edukaciniu projektu „Susitikimai su Čiurlioniu. Pasakos Vilniui“ M. K. Čiurlionio namai skelbia papildomą užsiėmimo „Dainos Vilniaus miestui“ datą!

M. K. Čiurlionio namuose spalio 28 d., šeštadienį, 12 val. vyksiantis užsiėmimas atviras visiems, dideliems ir mažiems, šeimoms ir pavieniams kultūros mylėtojams, norintiems dalyvauti ir keliauti tradicinės muzikos pasauliu ir pažinti jos kontekstus: nuo apeiginių iki lyrinių dainų, nuo skudučių ir kanklių iki armonikos.

Etnomuzikologė Vera Venckūnaitė-Čepulienė ne tik apžvelgs visą lietuvių etninės muzikos paletę, bet ir pakvies kartu dainuoti, muzikuoti, o gal net ir pašokti. Atskiras dėmesys bus skiriamas dainoms, kuriose minimas Vilniaus miestas – jis dainose atsiskleidžia kaip karinis, prekybos, o kartais ir meilės lūkesčių kupinas valstybės centras. Užsiėmimo praktinės dalies metu dalyviai kurs popierinius paukštelius su palinkėjimais Vilniaus miestui ir knygų skirtukus, kuriuos papuoš išmoktų dainų citatos. Taip pat pasirinktinai bus galima piešti baltiškus ženklus, kuriais Vilniui bus linkima apsaugos, turtų ar kitų vertybių.

Užsiėmimo trukmė:  70 min.

Šios etninės muzikos dirbtuvės „Dainos Vilniaus miestui“ – tai papildomas, M. K. Čiurlionio namų trečius metus vykdomo meninio-edukacinio projekto „Susitikimai su Čiurlioniu“, renginys. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe. Projekto renginiai įtraukti į Vilnius 700 programą.

Būtina išankstinė registracija(registracijos forma – renginio aprašyme svetainėje): https://mkcnamai.lt/lt/renginiai/etnines-muzikos-dirbtuves-dainos-vilniaus-miestui-visai-seimai-vilnius-700/


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą