en
Meninė-edukacinė programa „PILIES PASAKA“ | M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje
Pradžia: 2022-09-22 15:00:00 15:00
Pabaiga: 2022-09-23 17:30:00 17:30

Renginio datos:
09.22 15:00
09.22 17:00
09.23 16:00
Būtina išankstinė registracija. Registracijos forma – ČIA.
Svarbu: programa skirta Vilniaus mieste esančių vaikų dienos centrų lankytojams ir ukrainiečių šeimoms.

Programą atliks knygos „Šiandien karaliai mums pasakas seka“ autoriai Milda Pleitaitė ir Kazimieras Momkus bei jaunosios kartos pianistas ir fagotininkas Adomas Pleita. Ar visose pilyse gyvena raštininkai, kuriems linksmas ir liūdnas istorijas pasakoja ten apsilankę dangaus keliauninkai debesys? Tik toje, kurioje bus galima apsilankyti atvykus į meninį-edukacinį renginį „Pilies pasaka“. Čia bus pasakojamos istorijos iš M. K. Čiurlionio  vaikystės, skaitomos pasakos pagal M. K. Čiurlionio paveikslus, o pilies menėse skambės muzika! Išklausę visas istorijas, renginio dalyviai imsis paišyti savo svajonių pilis ir pasakojimus, kurie teptukų ir dažų pagalba virs tikrais paveikslais.


Jau antrus metus M. K. Čiurlionio namai Vilniuje, bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe, vaikų dienos centrais ir nevyriausybine organizacija „Gelbėkit vaikus“, Vilniaus miesto 700-ųjų metinių paminėjimui artėjant rengia meninį-edukacinį projektą „Susitikimai su Čiurlioniu“. Tęstinis projektas kvies Vilniaus mieste esančius vaikų dienos centrų lankytojus ir ukrainiečių šeimas dalyvauti meninėse-edukacinėse veiklose autentiškoje M. K. Čiurlionio namų aplinkoje.

Projekto tikslas – suteikti galimybę socialinės atskirties zonoje gyvenantiems, nuo karo bėgusiems ir didesnio visuomenės dėmesio reikalaujantiems vaikams ir jaunimui išsamiau susipažinti su dailininku, kompozitoriumi M. K. Čiurlioniu, pristatant menininko daugiasluoksnę kūrybą ir asmenybę kaip sektiną autoritetą. Apsilankymas Vilniaus senamiestyje esančiuose M. K. Čiurlionio namuose renginių dalyviams bus žingsnis Vilniaus istorinių vietų pažinimo link, skatinantis tolimesnį norą pažinti miestą ir tapti kultūros lauko pažinimo dalyviais.

M. K. Čiurlionio namams įgyvendinant projektą talkins etnokultūrologė Marytė Liugienė, VšĮ „Stalo teatras“ bei M. K. Čiurlionio namų Vilniuje atstovai. Numatomi devyni projekto „Susitikimai su Čiurlioniu“ renginiai.

Visa projekto programa: www.mkcnamai.lt


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą