en
Muzikinė misterija „Peras Giuntas susitinka Čiurlionį“ | M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje
Pradžia: 2024-02-06 18:00:00 18:00
Pabaiga: 2024-02-06 19:00:00 19:00

Vasario 6 d., antradienį, 18 val. M. K. Čiurlionio namai kviečia į muzikinę misteriją-koncertą „Peras Giuntas susitinka Čiurlionį“. 

Pirmą kartą 2023 metų vasarą, Sofijos festivalio metu, Kulių kultūros centre ir Vilniaus rotušėje debiutavęs tarptautinis projektas „Peras Giuntas susitinka Čiurlionį“ sugrįžta. Šį kartą mistinis dialogas tarp dviejų ryškių asmenybių – norvegų dramaturgo Henriko Ibseno sukurto Pero Giunto ir lietuvių tautos genijaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio – suskambs M. K. Čiurlionio namų muzikos salone, jį pritaikius kameriniam atlikimui.

Misterijos „Peras Giuntas susitinka Čiurlionį“ muzikinę dalį atliks fortepijoninis Sonatos Zubovienės ir Roko Zubovo duetas, o ištraukas iš dramos „Peras Giuntas“, Čiurlionio laiškų, dienoraščių ir straipsnių fragmentų skaitys aktorius Aleksas Kazanavičius

Koncertas yra nemokamas ir atviras visiems muzikos ir kultūros mylėtojams.

Atlikėjai:
Aktorius Aleksas Kazanavičius
Sonata Zubovienė, fortepijonas
Rokas Zubovas, fortepijonas 

Rengėjas:
M. K. Čiurlionio namai

Renginys yra projekto „Atvira bendruomenės kūrybos erdvė Kuliuose“ dalis. Šis projektas įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Kartu už žaliąją, konkurencingą ir įtraukią Europą!

Projekto „Atvira bendruomenės kūrybos erdvė Kuliuose“ vykdytojas – Kulių krašto bendruomenė „Alantas“.

Facebook


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą