en
Pianisto Roko Zubovo rečitalis „Čiurlionis (at)gimstančiame Vilniuje“ | M. K. Čiurlionio namai Vilniuje
Pradžia: 2023-01-21 15:00:00 15:00
Pabaiga: 2023-01-21 16:00:00 16:00

M. K. Čiurlionio namai švenčia Vilniaus 700 metų sukaktį!

Sausio 21 d., šeštadienį, 15 val. M. K. Čiurlionio namai, įsikūrę senamiesčio širdyje, kultūriniu šurmuliu alsuojančioje Savičiaus gatvėje, kviečia pažvelgti dailininko ir kompozitoriaus M. K. Čiurlionio akimis į dvidešimtojo amžiaus pradžios Vilnių, kuomet prasideda lietuvių tautinis atgimimas.

M. K. Čiurlionio namų vadovas, pianistas Rokas Zubovas, skambins savo prosenelio M. K. Čiurlionio kūrinius, kalbės apie kūrėjo atvykimo į Vilnių aplinkybes bei jo kūrybos reikšmę, atgimstančios lietuvybės šviesoje.

Renginys nemokamas, be išankstinės registracijos.

Facebook

Šventiniai Vilniaus gimtadienio renginiai M. K. Čiurlionio namuose:
01.21 15:00 ➤ Pianisto Roko Zubovo rečitalis „Čiurlionis (at)gimstančiame Vilniuje“
01.22 15:00 ➤ Edukacija šeimoms „Pasveikinti Vilnių“

MKČ app lipdukas

Mėgstantiems savarankiškai patirti miesto dvasią, Čiurlionio namai sukūrė programėlę „Čiurlionio Vilnius“, kurią nemokamai galite atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių. Ieškokite Čiurlionis in Vilnius (plačiau). Papildykite įprastą pasivaikščiojimą Čiurlioniškomis akimirkomis, Vilniaus mieste slypinčiais istoriniais atradimais: kada, kur ir kodėl lankėsi Čiurlionis? Kaip miestas atrodė Čiurlionio akimis ir kaip atrodo dabar mūsų laikais. Ar žinojote, kad vien pagrindinėje, taip dažnai lankomoje Vilniaus gatvėje slypi trys Čiurlionio vietos? (plačiau).


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą