en
Prof. V. Landsbergio knygos „Debesies laivu“ pristatymas M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje
Pradžia: 2022-05-17 19:00:00 19:00
Pabaiga: 2022-05-17 20:30:00 20:30

Gegužės 17 d., antradienį, 19 val. M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11, Vilnius) vyks susitikimas su vienu svarbiausiu M. K. Čiurlionio palikimo tyrinėtoju, muzikologu ir meno istoriku prof. Vytautu Landsbergiu. Vakaro metu bus pristatyta profesoriaus naujoji knyga „Debesies laivu. Užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį“. 

Susitikime dalyvaus:
knygos redaktorė Dainora Mozerė,
muzikologas Donatas Katkus,
leidyklos „Dominicus Lituanus“ vadovė Ramunė Landsbergienė.

Susitikimą moderuos M. K. Čiurlionio namų vadovas, pianistas Rokas Zubovas.

Būtina išankstinė REGISTRACIJA. Vietas galima rezervuoti adresu ➤ jone@mkcnamai.lt

2022 metais leidyklos „Dominicus Lituanus“ išleistas leidinys „Debesies laivu: užrašai apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį“, kupinas užrašų, straipsnių, interviu ir poezijos. Tekstai parašyti skirtingu metu, tarp kai kurių – beveik penkiasdešimties metų skirtumas. Kitaip tariant, tai tikras „įdomybių kambarys“ (vok. Wunderkammern) – „dar vienas klaidžiojimas žemės takeliais paskui Čiurlionio šešėlį“ (iš 1980 m. dedikacijos Leonui Urbonui).

„Toli gražu ne viskas sudėta. Išleisčiau dar porą knygų, surinkęs laiškus iš susirašinėjimų apie Čiurlionį su įvairiais žmonėmis. Tačiau nebeturiu kada, nebespėsiu <…> Tai beveik mano autobiografija, šį darbą dirbu visą gyvenimą“, – sako Vytautas Landsbergis, rengdamas bene 15-ąją savo knygą (įvairiomis kalbomis) apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį.

Vakaro metu bus galima įsigyti knygą „Debesies laivu“.

Facebook


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą