en
Roko Jurkaus debiutinio albumo „Mėlyno smėlio piramidės“ pristatymas
Pradžia: 2024-02-17 16:00:00 16:00
Pabaiga: 2024-02-17 18:00:00 18:00

Vasario 17 d., šeštadienį, 16 val. ekspozicijoje „Kryžių Lietuva“ gitaristas Rokas Jurkus pristatys pirmąjįČiurlionio gitaros aranžuočių leidinį ir savo debiutinį albumą „Mėlyno smėlio piramidės“.

Nuo Japonijos salų iki Amerikos žemyno erdvėje nusidriekusios kompozicijos – kaip piramidės žmogų kelia aukštyn į dangų, tik šiandien jos iš smėlio, suneštos vėjo, pastoviai nepastovios.

Gitaristas Rokas Jurkus vertinamas už jautrų muzikavimą ir vizionieriškas programas. Jis yra aktyviai koncertuojantis solistas, kamerinės muzikos atlikėjas, muzikos prodiuseris ir Kauno valstybinio muzikinio teatro orkestro narys. Lilio muzikos ir šokio konservatoriją Prancūzijoje baigęs muzikantas reguliariai koncertuoja didžiosiose Lietuvos ir užsienio koncertų salėse, įgyvendina kūrybinius projektus. Paskutinysis jų – miegamajame įrašytas ir 2023 m. spalį išleistas debiutinis solinis albumas „Mėlyno smėlio piramidės“.

Kitas visai neseniai Roko išpildytas projektas – didžio Lietuvos menininko M. K. Čiurlionio fortepijoninės muzikos pritaikymas gitarai. Atlikėjo sukurtos transkripcijos yra ypač reikšmingos Lietuvos klasikinės muzikos scenai. Šis natų leidinys padedant  Lietuvos muzikos informacijos centrui nuo spalio pasiekiamas visame pasaulyje.

Kaina:
15 Eur (atsiskaitoma grynaisiais prie įėjimo)

Renginys viešas, gali būti filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.

Būtina registracija https://forms.gle/xu6FAmSDedsfG1XJA


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą