en
Vakaronė „Sofijos šeštadieniai. Jaukūs susitikimai ir muzikavimas” Kulių kultūros centre
Pradžia: 2019-09-21 17:00
Pabaiga: 2019-09-21
Kuliai, Plungės raj.
Kulių Kultūros centro mažoji salė

„Sofijos šeštadienių“ Kuliuose rudeninis akordas

Rugsėjo 21 d. (šeštadienis)
 17 val.

 

Tęsdami garsiųjų „Sofijos šeštadienių“ tradiciją, festivalio organizatoriai kviečia į Kulius, miestelį Plungės raj., kuriantį ypatingą istorinės kultūrinės atminties jungtį su S. Čiurlioniene-Kymantaite ir M. K. Čiurlioniu.!
Kulių Kultūros centro mažoje salėje rugsėjo 21 d. (šeštadienį) 17 val. vyks susitikimas su Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės kūrybos tyrinėtojų komanda iš Vilniaus: kultūros istorike Nida Gaidauskiene, pianistu ir Sofijos vaikaičiu Roku Zubovu ir M. K. Čiurlionio namų choru, vadovaujamu Mantvydo Drūlios. Renginio organizatoriai kartu su puikia muzikine programa žada dalyviams dar negirdėtų faktų iš Čiurlionių gyvenimo Lietuvoje.
Trečius metus Kuliuose organizuojamas SOFIJOS festivalis – teatro, muzikos, literatūros, kino ir bendruomeniškumo šventė, kurios ašis – Kuliuose svarbų savo gyvenimo tarpsnį gyvenusi išskirtinė kūrybinė asmenybė – rašytoja, dramaturgė, visuomenės veikėja, pedagogė, moterų judėjimo skatintoja Sofija Kymantaitė-Čiurlionienė. M. K. Čiurlionis ne kartą lankėsi Kuliuose.
Festivalio siekis – kurti kitiems, užkrėsti kultūra, suartinti didmiesčių ir miestelių bendruomenes.
Daugiau informacijos:
https://www.sofijosfestivalis.lt/nauji…/sofijos-sestadieniai
Festivalio organizatorius – viešoji įstaiga „Domus alba”.


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą