en
Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje
Pradžia: 2022-07-12 11:00:00 11:00
Pabaiga: 2023-07-12 18:00:00 18:00

M. K. Čiurlionio namai Vilniuje kviečia pasivaikščioti „Angelų takais“.
BILIETUS platina Paysera Tickets (nuoroda). Vietoje bilietai nėra pardavinėjami.

Nuo kiekvieno įsigyto bilieto į VR filmą „Angelų takais“ 5 EUR skir​iami​ VšĮ „Mėlyna ir geltona“ („Blue/Yellow“) – nevyriausybinei organizacijai nuo 2014 metų, remiančiai Ukrainos ginkluotąsias pajėgas ir nuo karo nukentėjusius civilius kovoje su Rusijos agresija. Plačiau apie organizacijos veiklą interneto svetainėje www.blue-yellow.lt

Kartu mes stipresni!

Režisierės Kristinos Buožytės filmas „Angelų takais“ yra virtualios realybės animacija, pristatanti tarpdisciplininio meno pirmtako ir vieno abstrakčiojo meno pionierių Europoje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybinį palikimą.

Skambant Čiurlionio ir Mindaugo Urbaičio muzikai, trimatėje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su šešiasdešimčia dailininko paveikslų – tiek rečiau matomų, tiek puikiai atpažįstamų. Menininko kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas pristato Čiurlionio kurtą magišką pasaulį, jame gyvenančius veikėjus ir jų aplinką. Pradėjęs kelionę kaip žmogus, žiūrovas netrukus supras esantis kūrinio dalis: personažas, įgavęs sparnus, žvelgiantis į pasaulį iš viršaus. Ištirpusios pasaulio ribos, kojos, paskendusios miglos ir rūko patale, kažkur toliuose sužibančios švieselės ir visą matantis žvilgsnis įtaigiai perteikia šio itin įstabaus pasaulio subtilybes: žiūrovo kūnas tarsi ištirpsta ir tampa angelų gyvenimo dalimi.

Plačiau: www.mkcnamai.lt

Informacija lankytojams:
Darbo laikas: II–V 11–18 val.
Pirmadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis – NEDIRBA.
Lankymas – nemokamas.


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą