en
XX Druskininkų vasara | Ansamblis „Giunter Percussion“
Pradžia: 2022-07-16 19:00:00 19:00
Pabaiga: 2022-07-16 20:00:00 20:00

Tris mėnesius trunkantis tarptautinis menų festivalis „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ šįmet kurorte skambės jau 20-ąjį kartą. Festivalis, garsinantis didžiojo Lietuvos menininko vardą, seniai peržengė vietinės reikšmės festivalio rėmus ir tapo gerai žinomas tarptautinėms auditorijoms. Festivalio metu žiūrovams bus pristatyti profesionalaus meno atlikėjų koncertai ir programos, sakralinės muzikos valandos, tapybos ir fotografijos konkursai ir kt.

LIEPOS 16 D. | šeštadienis
19:00 Ansamblio „Giunter Percussion“ koncertas Pramogų aikštėje „INTERZONE“.

Ansamblį „Giunter Percussion“ (anksčiau „Vilniaus mušamieji“) 1995 m. įkūrė Pavel Giunter. Lietuvoje tai buvo pirmasis tokio pobūdžio perkusijos ansamblis. Per 26-ius veiklos metus muzikantai sulaukė publikos pripažinimo ir tapo populiarūs Lietuvoje ir užsienyje.

Ansamblis dažnai dalyvauja festivaliuose Vokietijoje, Italijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Danijoje. Žinomi kompozitoriai skiria savo kūrinius šiam ansambliui. „Giunter Percussion“ grojo kartu su Sergejumi Krylovu ir Lietuvos kameriniu orkestru, Petru Vyšniausku, Leonidu Šinkarenko ir „Jazz 4“, Fredericu Macarezu (Prancūzija), Linda Maxey (JAV), Michaelu Udow (JAV), Nebojsa Zivkoviciumi (Vokietija) ir daugeliu kitų žinomų solistų.

Visi grupės nariai yra aukšto lygio profesionalai, ansamblis groja klasikinę, šiuolaikinę, folkloro, pop ir džiazo muziką. Ansamblio „Giunter Percussion“ įkūrėjas ir lyderis Pavel Giunter – vienas žymiausių Lietuvos perkusininkų, solistas, atliekantis klasikinę, moderniąją, „world“ ir džiazo muziką.

Jam dedikuota daug lietuvių autorių kūrinių, jis nuolat dalyvauja klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestrais, kameriniais ansambliais ir solistais.

Programoje – skirtingų šalių ir kontinentų muzika atliekama autentiškais mušamaisiais instrumentais.

Koncertas nemokamas.


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą