en
Iniciatyva „Mano Čiurlionio namai“ – grįžta!

2020 metų kovo mėnesį startavusi M. K. Čiurlionio namų Vilniuje iniciatyva „Mano Čiurlionio Namai“ grįžta su nauju kvietimu – „Atrasti Čiurlionį naujai!”, kviesdama kiekvieną prisijungti prie bendros M. K. Čiurlionio kūrybą pristatančios galerijos kūrimo.

Šiais metais rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais vykęs M. K. Čiurlionio namų organizuotas renginių ciklas „Atrask, išgirsk, suprask, pamatyk Čiurlionį naujai“ dar kartą priminė, koks svarbus yra visas Čiurlionio palikimas – ir materialusis kūrybinis, ir gyvenimo istorija bei išmintis. Todėl Čiurlionio namai tęsia anksčiau pradėtą iniciatyvą siekdami išgirsti jūsų istorijas ir pastebėjimus, nes tai vienas iš būdų naujai atrasti Čiurlionį!

Pirmosios iniciatyvos metu bendrai kuriama, Čiurlionį pristatanti, galerija buvo pripildyta namuose turimų albumų, knygų, plokštelių ir kitų Čiurlionį menančių objektų kolekcijomis, atliktais muzikiniais įrašais, kuriuose Čiurlionio muzikinį palikimą atlikėjai (pianistas P. Laul, smuikininkė R. Vosyliūtė, klarnetininkas Ž. Brazauskas ir kt.), papildė savo improvizacijomis ir interpretacijomis, autentiška emocija. Tikėjimas, kad kiekvieno namuose tikriausiai yra brangių Čiurlionį menančių ženklų pasitvirtino su kaupu.

Taigi, Čiurlionio namai tiki, kad dar ne viskas buvo parodyta, išsakyta ir dar kartą kviečia prisijungti prie iniciatyvos, tęsti puikiai pradėtą bendros M. K. Čiurlionio galerijos kūrimo procesą, toliau pristatyti M. K. Čiurlionio kūrybos svarbą kiekvieno mūsų gyvenime.

Savo nuotraukomis bei mintimis dalinkitės siųsdami jas M. K. Čiurlionio namų el. paštu mkc.namai@gmail.com, privačia Facebook ar Instagram žinute arba žymėdami jas grotažymėmis #ManoCN ir jomis bus pasidalinta Čiurlionio namų socialinių tinklų paskyrose bei svetainėje.

Daugiau informacijos www.mkcnamai.lt


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą