en
M. K. Čiurlionio namai švenčia Vilniaus 700 metų sukaktį!

M. K. Čiurlionio namai, įsikūrę senamiesčio širdyje, kultūriniu šurmuliu alsuojančioje Savičiaus gatvėje, kviečia šį savaitgalį, sausio 21-22 dienomiskartu švęsti istorinę Vilniaus miesto 700 metų sukaktį. Specialiai šiai progai M. K. Čiurlionio namų kolektyvas parengė dvi kultūrines programas. Viena jų muzikinė, kita – edukacinė.

Šeštadienį, sausio 21 d,. 15:00 val. pianistas, M. K. Čiurlionio namų vadovas Rokas Zubovas kvies pažvelgti dailininko ir kompozitoriaus M. K. Čiurlionio akimis į dvidešimtojo amžiaus pradžios Vilnių, kuomet prasideda lietuvių tautinis atgimimas. Koncerto metu pianistas skambins savo prosenelio M. K. Čiurlionio kūrinius, kalbės apie kūrėjo atvykimo į Vilnių aplinkybes bei jo kūrybos reikšmę, atgimstančios lietuvybės šviesoje.

Sekmadienis, sausio 22 diena skiriama šeimoms, jauniesiems M. K. Čiurlionio namų lankytojams.  Hum. m. dr. Daiva Steponavičienė susirinkusiems papasakos ir praskleis viduramžio laikų užsklandą, atsakydama į tokius klausimus, kaip: Kokie žmonės čia gyveno, kokiomis kalbomis kalbėjo? Kaip rengėsi, ką valgė ir kokias dainas dainavo? Kaip gi atrodė Vilnius prieš 700 metų? Artimiau pažinę Vilniaus istoriją kartu dainuosime senąsias dainas ir sveikindami miestą patys pasipuošime savo sukurtais papuošalais, skirtais gimtadienio šventei.

Šventiniai Vilniaus gimtadienio renginiai M. K. Čiurlionio namuose:
01.21 15:00 ➤ Pianisto Roko Zubovo rečitalis „Čiurlionis (at)gimstančiame Vilniuje“
01.22 15:00 ➤ Edukacija šeimoms „Pasveikinti Vilnių“

Renginiai nemokami, be išankstinės registracijos.

Gimtadienio šventę pratęs M. K. Čiurlionio namuose vasario 8 dieną atidaroma nauja teminė Vaido Tamošiūno fotografijų paroda „Šviesa ir ritmas Vilniaus atvaizduose“. Daugiau informacijos apie artėjančią parodą – jau netrukus!

02.08 18:00 ➤ „Šviesa ir ritmas Vilniaus atvaizduose“ | Vaido Tamošiūno fotografijų parodos atidarymo vakaras

Švęskime kartu Vilniaus gimtadienį, pažindami visas šio miesto istorines bei dabartines spalvas! Plačiau: Vilnius 700

M. K. Čiurlionio namų info.


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą