en
Palangos kurorto muziejus

Birutės al. 34A, Palanga
Tel. 8 460 30617
El. paštas: info@kurortomuziejus.lt
Interneto svetainė: www.kurortomuziejus.lt

Palangos kurorto muziejus įsteigtas 2013 m. rugpjūčio 29 d. Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu. Jo buveinė – vila „Anapilis“, išsiskirianti unikalia, analogų Lietuvos pajūryje neturinčia architektūra. Ji, iškilusi XIX a. pabaigoje, yra glaudžiai susijusi su kurorto istorija ir laikoma viena pirmųjų grafų Tiškevičių vasaros vilų.

Palangos kurorto muziejaus fonduose sukaupta nemažai archeologijos, istorijos, fotografijos, numizmatikos, dailės ir kitų eksponatų, atspindinčių Palangos kurorto istoriją. Jame vykdoma aktyvi kultūrinė ir šviečiamoji veikla: paskaitos, susitikimai, koncertai, parodos, filmų peržiūros, konferencijos, leidyba. Muziejuje veikia nuolatinė ekspozicija, šiuolaikiškai ir interaktyviai pristatanti Palangos kraštą, jo istoriją ir čia gyvenusias bei kūrusias unikalias asmenybes. Tarp jų – ir vienas žymiausių Lietuvos dailininkų ir kompozitorių M. K. Čiurlionis.

Įprasminant M. K. Čiurlionio atminimą, muziejus artimai bendradarbiauja su Nacionaline Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla bei Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla, kasmet organizuojant jaunųjų talentų koncertus, parodas bei edukacines programas.

 Muziejaus lankymas pritaikytas judėjimo negalią turintiems lankytojams.

Daugiau informacijos: www.kurortomuziejus.lt
Facebook puslapis: https://www.facebook.com/Palangos-kurorto-muziejus-339778216372247/


Partneriai
Daugiau
Kontaktai
Su mumis galite susisiekti ir užpildę šią formą